Klub tworzony z sercem

OD 2-GO STYCZNIA NOWY GRAFIK!

Dostępny już na recepcji!
W okresie od 24-go grudnia do 1-go stycznia obowiązuje grafik okolicznościowy.

GRAFIK NA OKRES 24.12.2016-01.01.2017

W okresie świąteczno noworocznym zapraszamy was na zajęcia i na trening według następującego planu:
24.12.2016 klub CZYNNY od 08:00 do 13:00 zajęcia fitness nie odbędą się
25.12 2016 klub NIECZYNNY
26.12.2016 klub CZYNNY od 15:00 do 22:30 zajęcia wg grafiku okolicznościowego
27.12.2016-30.12.2016 klub czynny 07:00-22:30 - zajęcia wg grafiku okolicznościowego
31.12.2016 klub CZYNNY od 08:00 do 13:00 zajęcia fitness nie odbędą się
01.0.1.2017 klub NIECZYNNY

rozwiń i sprawdź grafik okolicznościowy:

Rozwiń

 

 WTOREK
27.12
 ŚRODA
28.12
 CZWARTEK
29.12
 PIĄTEK
30.12
  08:00
STEP BASIC+BRZUCH
KASIA B
 08:00
ABF
EWELINAK
   
  09:00
PILATES
kASIA B
09:00
BALL
EWELINA K
09:00
ABF
NICOLA
 09:00
SENIOR DANCING
IGA
  10:00
ABF
NICOLA
 10:00
SENIOR
EWELINA K
10:00
BS
NICOLA
 10:00
PILATES
EWELINA K

  11:00
BS
NICOLA 
11:00
RMAXX
EWELINA K
 11:00
SENIOR DANCING
IGA
 11:00 ABF
EWELINA K
         12:00
SENIOR
EWELINA K
 16:00
PILATES
BEATA RZ
 16:00
ABF
NICOLA
 16:00
ZDR. KRĘGOSŁUP
IWONA Z
 16:00
RMAXX
MARTA U
16:00
ABF
NICOLA
 17:00
ACTIVE SHAPE
BEATA RZ
 17:00
PILATES
IWONA
 17:00
ZUMBA
MARYSIA
 17:00
PILATES
MARTA U
 17:00
BS
NICOLA
 18:00
HI/LO
AGA
 18:00
ACTIVE SHAPE
IWONA
18:00
ABF
BEATA
 18:00
 ABF
MONIKA Ł
 18:00
DANCEHALL
NICOLA
 19:00
ACTIVE DRUMS
PAULINA
 19:00
BS
NICOLA
 18:30
POWER MIX
DAGMARA
 18:30
BIKE BASIC
AREK W
 19:00
ZUMBA
ASIA
 20:00ABF
PAULINA
20:00
ABF
NICOLA
 19:00
ACTIVE DRUMS
BEATA
 19:00
ZDR. KRĘGOSŁUP
MONIKA Ł
19:00
ACTIVE BIKE
DANIEL
  20:00
BIKE BACIC
AGA
 20:00
STEP
DAGMARA
 19:30
ACTIVE BIKE
AREK W
20:00
SUPER BODY
DANIEL



 20:00
ZUMBA
MARYSIA

Dostępne grafiki

Rozkład zajęć ważny od 2017-01-01 do 2017-05-31

sala a

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
08:00
08:15
08:30
08:45
09:00

R-MAXX

Kasia B

PILATES

Kasia B

TBC

Natalia

ABF

Nicola

TBC

Nicola

BIKE BASIC

Dominik

ABF

Nicola

09:15
09:30
09:45
10:00

ACTIVE BALL

Kasia B

SENIOR BS

Nicola

SENIOR

Natalia

SUPER BODY

Nicola

PILATES

Nicola

FULL BODY WORKOUT

Dominik

BS

Nicola

10:15
10:30
10:45
11:00

PILATES

Kasia B

BS

Nicola

ACTIVE BALL

Natalia

ACTIVE DRUMS

Nicola

SENIOR

Nicola

ABF

Dominik

HI/LO INTERMEDIATE

Beata R

11:15
11:30
11:45
12:00

SENIOR BRODWAY DANCING

Iga

ABF

Nicola

SENIOR LATINO DANCING

Iga

BS

Nicola

SENIOR MOBILITY

Iga

ACTIVE BIKE

Dagmara K

ACTIVE DRUMS

Beata R

12:15
12:30
12:45
13:00

ACTIVE PUMP

Dagmara K

PILATES

Beata R

13:15
13:30
13:45
14:00
14:15
14:30
14:45
15:00
15:15
15:30
15:45
16:00

FUNCIONAL TBC

Dorota D

TBC

Natalia

BS

Nicola

R-MAXX

Marta U

ABF

Nicola

16:15
16:30
16:45
17:00

ABF

Kasia B

BS

Natalia

ZUMBA

Marysia

PILATES

Marta U

BS

Nicola

17:15
17:30
17:45
18:00

STEP INTERMEDIATE

Beata

ABF

Natalia

CHOREO BASIC + ABF

Beata

SUPER BODY

Aga

dancehall

Nicola

R-MAXX

Ewelina K

18:15
18:30
18:45
19:00

ABF

Beata

ACTIVE SHAPE

Aga

SUPER BODY

Beata

STEP BASIC + BRZUCH

Klaudia Rz

ZUMBA

Asia B

ABF

Ewelina K

19:15
19:30
19:45
20:00

STEP BASIC + BRZUCH

Iwona Z

ABF

Nicola

STEP

Paulina

ABF

Klaudia Rz

SUPER BODY

Daniel

BS

Ewelina K

20:15
20:30
20:45
21:00

BS

Nicola

SZEŚCIOPAK

Paulina

JOGA

Klaudia Rz

21:15
21:30
21:45
22:00
22:15
22:30
22:45

do górysala b

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
08:00
08:15
08:30
08:45
09:00
09:15
09:30
09:45
10:00
10:15
10:30
10:45
11:00
11:15
11:30
11:45
12:00
12:15
12:30
12:45
13:00
13:15
13:30
13:45
14:00
14:15
14:30
14:45
15:00
15:15
15:30
15:45
16:00
16:15
16:30
16:45
17:00

ACTIVE PUMP

Dorota D

PILATES

Iwona Z

ACTIVE PUMP

Daniel

17:15
17:30

ACTIVE BALL

Iwona Z

ABF

Monika Ł

17:45
18:00
JOGA

Iwona Z

18:15
18:30

ACTIVE BALL

Iwona Z

PILATES

Iwona Z

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Monika Ł

18:45
19:00
19:15
19:30
STRETCHING

Iwona Z

ACTIVE PUMP

Dominik

19:45
20:00

SALSATION

Iga

20:15
20:30
20:45
21:00
21:15
21:30
21:45
22:00
22:15
22:30
22:45

do górysala c

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
08:00
08:15
08:30
08:45
09:00
09:15
09:30
09:45
10:00
10:15
10:30
10:45
11:00
11:15
11:30
11:45
12:00
12:15
12:30
12:45
13:00
13:15
13:30
13:45
14:00
14:15
14:30
14:45
15:00
15:15
15:30
15:45
16:00
16:15
16:30
16:45
17:00
17:15
17:30
17:45
18:00

BIKE BASIC

Kasia B

BIKE BASIC

Daniel

18:15
18:30

BIKE BASIC

Arek W

POWER MIX

Dagmara K

BIKE BASIC

Arek W

18:45
19:00

ACTIVE BIKE

Daniel

ACTIVE BIKE

Daniel

19:15
19:30

ACTIVE BIKE

Arek W

FATBURN BIKE

Arek W

19:45
20:00

POWER MIX

Daniel

BIKE BASIC

Dagmara K

20:15
20:30

ACTIVE BIKE

Dominik

20:45
21:00
21:15
21:30
21:45
22:00
22:15
22:30
22:45

do górysiłownia

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
08:00
08:15
08:30
08:45
09:00
09:15
09:30
09:45
10:00
10:15
10:30
10:45
11:00
11:15
11:30
11:45
12:00
12:15
12:30
12:45
13:00
13:15
13:30
13:45
14:00
14:15
14:30
14:45
15:00
15:15
15:30
15:45
16:00

Piotr J

Piotr J

Piotr J

Piotr J

16:15
16:30
16:45
17:00
17:15
17:30
17:45
18:00
18:15
18:30
18:45
19:00
19:15
19:30
19:45
20:00
20:15
20:30
20:45
21:00
21:15
21:30
21:45
22:00
22:15
22:30
22:45
facebook