Klub tworzony z sercem

Buty i ubranie teningowe

Na zjęcia grupowe musisz mieć nie krępujący ruchów strój sportowy oraz obuwie typu adidas.  Na zajęcia PILATES, ABS, ACTIVE BALL dopuszczalne jest miękkie obuwie...  Gwiazdki oznaczają poziom trudności zajęć - wybieraj zajęcia odpowiednio do swojego poziomu zaawansowania                
Dostępne grafiki

Rozkład zajęć ważny od 2017-09-04 do 2017-12-31

sala a

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
08:00
08:15
08:30
08:45
09:00

SUPER BODY

Dominik

TBC

Nicola

ABF

Agnieszka

JOGA

Agnieszka

BS

Nicola

09:15
09:30
09:45
10:00

ABF

Dominik

SENIOR

Nicola

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Agnieszka

SENIOR

Beata

SENIOR

Nicola

STEP BASIC + BRZUCH

Kasia B

ABF

Beata R

10:15
10:30
10:45
11:00

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Dominik

PILATES

Nicola

ACTIVE BALL

Beata

PILATES

Beata

ABF

Nicola

ABF

Kasia B

PILATES

Beata R

11:15
11:30
11:45
12:00

ACTIVE BIKE

Dagmara K

12:15
12:30
12:45
13:00

ACTIVE PUMP

Dagmara K

13:15
13:30
13:45
14:00
14:15
14:30
14:45
15:00
15:15
15:30
15:45
16:00

FUNCIONAL TBC

Dorota D

ABF

Beata

BS

Nicola

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Monika Ł

SUPER BODY

Kacper

16:15
16:30
16:45
17:00

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Kasia B

BRAZYLIJSKIE POŚLADKI

Beata

ZUMBA

Marysia

ABF

Monika Ł

BRAZYLIJSKIE POŚLADKI

Kacper

R-MAXX

Ewelina K

17:15
17:30
17:45
18:00

ABF

Kasia B

STEP BASIC + BRZUCH

Monika Ł

SUPER BODY

Dagmara K

ACTIVE BALL

Monika Ł

PILATES

Kasia B

ABF

Ewelina K

18:15
18:30
18:45
19:00

SUPER BODY

Kasia B

ABF

Monika Ł

STEP INTERMEDIATE + BRZUCH

Klaudia Rz

ABF

Monika Ł

ABF

Kasia B

19:15
19:30
19:45
20:00

ABF

Iwona Z

SUPER BODY

Monika Ł

ABF

Klaudia Rz

STEP

Paulina

20:15
20:30
20:45
21:00

SZEŚCIOPAK

Paulina

21:15
21:30
21:45
22:00
22:15
22:30
22:45

do górysala b

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
08:00
08:15
08:30
08:45
09:00
09:15
09:30
09:45
10:00
10:15
10:30
10:45
11:00
11:15
11:30
11:45
12:00
12:15
12:30
12:45
13:00
13:15
13:30
13:45
14:00
14:15
14:30
14:45
15:00
15:15
15:30
15:45
16:00
16:15
16:30
16:45
17:00

ACTIVE PUMP

Dorota D

JOGA

Iwona Z

BRAZYLIJSKIE POŚLADKI

Nicola

17:15
17:30
17:45
18:00

ACTIVE BALL

Iwona Z

PILATES

Iwona Z

ACTIVE BALL

Iwona Z

18:15
18:30
18:45
19:00

JOGA

Iwona Z

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Iwona Z

ACTIVE PUMP

Dagmara K

ACTIVE PUMP

Dominik

ZUMBA

Asia B

19:15
19:30
19:45
20:00
20:15
20:30
20:45
21:00
21:15
21:30
21:45
22:00
22:15
22:30
22:45

do górysala c

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
08:00
08:15
08:30
08:45
09:00
09:15
09:30
09:45
10:00
10:15
10:30
10:45
11:00
11:15
11:30
11:45
12:00
12:15
12:30
12:45
13:00
13:15
13:30
13:45
14:00
14:15
14:30
14:45
15:00
15:15
15:30
15:45
16:00
16:15
16:30
16:45
17:00
17:15
17:30
17:45
18:00

ACTIVE BIKE BASIC

Arek W

ACTIVE BIKE

Dominik

18:15
18:30
18:45
19:00

ACTIVE BIKE BASIC

Asia Sz

ACTIVE BIKE

Arek W

ACTIVE BIKE BASIC

Iwona Z

19:15
19:30
19:45
20:00

ACTIVE BIKE

Dagmara K

ACTIVE BIKE BASIC

Dominik

20:15
20:30
20:45
21:00
21:15
21:30
21:45
22:00
22:15
22:30
22:45

do górysiłownia

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
08:00
08:15
08:30
08:45
09:00
09:15
09:30
09:45
10:00
10:15
10:30
10:45
11:00
11:15
11:30
11:45
12:00
12:15
12:30
12:45
13:00
13:15
13:30
13:45
14:00
14:15
14:30
14:45
15:00
15:15
15:30
15:45
16:00

Piotr J

Nicola

Piotr J

Piotr W

Piotr W

16:15
16:30
16:45
17:00
17:15
17:30
17:45
18:00
18:15
18:30

Marcin B

Piotr W.

Piotr W

Piotr J

Marcin B

18:45
19:00
19:15
19:30
19:45
20:00
20:15
20:30
20:45
21:00
21:15
21:30
21:45
22:00
22:15
22:30
22:45
facebook