Klub tworzony z sercem

Dostępne grafiki

Rozkład zajęć ważny od 2017-04-18 do 2017-08-31

sala a

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
08:00
08:15
08:30
08:45
09:00

R-MAXX

Kasia B

PILATES

Kasia B

ABF

Monika Ł

BS

Nicola

TBC

Nicola

BIKE BASIC

Dominik

ABF

Nicola

09:15
09:30
09:45
10:00

ACTIVE BALL

Kasia B

SENIOR BS

Nicola

SENIOR

Monika Ł

SUPER BODY

Nicola

PILATES

Nicola

FULL BODY WORKOUT

Dominik

BS

Nicola

10:15
10:30
10:45
11:00

PILATES

Kasia B

BS

Nicola

ACTIVE BALL

Monika Ł

ACTIVE DRUMS

Nicola

SENIOR

Nicola

ABF

Dominik

HI/LO INTERMEDIATE

Beata R

11:15
11:30
11:45
12:00

SENIOR BRODWAY DANCING

Iga

ABF

Nicola

SENIOR LATINO DANCING

Iga

ABF

Nicola

SENIOR MOBILITY

Iga

ACTIVE BIKE

Dagmara K

ABF

Beata R

12:15
12:30
12:45
13:00

ACTIVE PUMP

Dagmara K

PILATES

Beata R

13:15
13:30
13:45
14:00
14:15
14:30
14:45
15:00
15:15
15:30
15:45
16:00

FUNCIONAL TBC

Dorota D

ABF

Nicola

BS

Nicola

R-MAXX

Marta U

ABF

Nicola

16:15
16:30
16:45
17:00

ABF

Kasia B

BS

Nicola

ZUMBA

Marysia

PILATES

Marta U

SUPER BODY

Nicola

17:15
17:30
17:45
18:00

STEP INTERMEDIATE

Dorota D

PILATES

Iwona Z

CHOREO BASIC + ABF

Iwona Z

ABF

Arek W

dancehall

Nicola

R-MAXX

Ewelina K

18:15
18:30
18:45
19:00

ABF

Iwona Z

ACTIVE SHAPE

Iwona Z

ACTIVE BALL

Iwona Z

SUPER BODY

Arek W

ZUMBA

Asia B

ABF

Ewelina K

19:15
19:30
19:45
20:00

STEP FUNKCJONALNY

Iwona Z

ABF

Iwona Z

STEP

Paulina

STEP BASIC + BRZUCH

Dominik

SUPER BODY

Daniel

BS

Ewelina K

20:15
20:30
20:45
21:00

PILATES

Iwona Z

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Iwona Z

SZEŚCIOPAK

Paulina

JOGA

Arek W

ACTIVE PUMP

Daniel

21:15
21:30
21:45
22:00
22:15
22:30
22:45

do górysala b

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
08:00
08:15
08:30
08:45
09:00
09:15
09:30
09:45
10:00
10:15
10:30
10:45
11:00
11:15
11:30
11:45
12:00
12:15
12:30
12:45
13:00
13:15
13:30
13:45
14:00
14:15
14:30
14:45
15:00
15:15
15:30
15:45
16:00
16:15
16:30
16:45
17:00

ACTIVE PUMP

Dorota D

ACTIVE JOGA

Iwona Z

17:15
17:30
17:45
18:00

ACTIVE BALL

Iwona Z

ACTIVE PUMP

Dominik

18:15
18:30
18:45
19:00
19:15
19:30
19:45
20:00
20:15
20:30
20:45
21:00

ACTIVE PUMP

Daniel

21:15
21:30
21:45
22:00
22:15
22:30
22:45

do górysala c

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
08:00
08:15
08:30
08:45
09:00
09:15
09:30
09:45
10:00
10:15
10:30
10:45
11:00
11:15
11:30
11:45
12:00
12:15
12:30
12:45
13:00
13:15
13:30
13:45
14:00
14:15
14:30
14:45
15:00
15:15
15:30
15:45
16:00
16:15
16:30
16:45
17:00
17:15
17:30
17:45
18:00

BIKE BASIC

Kasia B

BIKE BASIC

Daniel

18:15
18:30

BIKE BASIC

Arek W

POWER MIX

Dagmara K

18:45
19:00

ACTIVE BIKE

Kasia B

ACTIVE BIKE

Dominik

ACTIVE BIKE

Daniel

19:15
19:30

ACTIVE BIKE

Arek W

19:45
20:00

BIKE BASIC

Dagmara K

BIKE BASIC

Arek W

20:15
20:30
20:45
21:00
21:15
21:30
21:45
22:00
22:15
22:30
22:45

do górysiłownia

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
08:00
08:15
08:30
08:45
09:00
09:15
09:30
09:45
10:00
10:15
10:30
10:45
11:00
11:15
11:30
11:45
12:00
12:15
12:30
12:45
13:00
13:15
13:30
13:45
14:00
14:15
14:30
14:45
15:00
15:15
15:30
15:45
16:00

Piotr J

Piotr J

Piotr J

Piotr J

16:15
16:30
16:45
17:00
17:15
17:30
17:45
18:00
18:15
18:30
18:45
19:00
19:15
19:30
19:45
20:00
20:15
20:30
20:45
21:00
21:15
21:30
21:45
22:00
22:15
22:30
22:45
facebook