Klub tworzony z sercem

Reklama

Jak możemy Ci pomóc w dotarciu do Twoich potencjalnych klientów?

Potencjalny nabywca Twojego produktu  to osoba, która w ACTIVE spędza średnio 90minut, trzy razy w tygodniu – trenując, spędzając miło czas ze współćwiczącymi,  dbając o siebie i myśląc o swoich własnych potrzebach.  Pokazując Twój  produkt  tak skutecznie wyselekcjonowanemu klientowi   w okolicznościach, które utwierdzają  go w przekonaniu, że jego potrzeby są ważne  – bez wysiłku trafiasz w samo sedno!


Twoja obecność w ACTIVE to łatwy sposób  dotarcia do ponad pięciuset  osób dziennie, świadomie zainteresowanych sportem, zdrowiem i poprawą jakości życia. Niemal półtora tysiąca metrów kwadratowych aktywnej sportowej przestrzeni z tradycjami czeka na Twoje koncepcje reklamowe.

Twoi potencjalni klienci są u nas codziennie - 362 dni w roku. Jak chcesz się im pokazać?

Trzy sale fitness, siłownia, szatnie, recepcja i barek kawowy, monitory reklamowe  – wszędzie możesz zaistnieć w sposób, łatwy czytelny i efektywny!

Możesz skorzystać ze sprawdzonych rozwiązań - z radością dostosujemy je do Twoich potrzeb, albo specjalnie dla Ciebie wdrożymy nowatorskie pomysły!

 

W SKRÓCIE O NAS

ACTIVE to:

  • Niemal 1500m2 powierzchni w obiekcie fitness funkcjonującym od 2000 roku  - w tym trzy sale fitness, siłownia, recepcja/barek, szatnie, gabinety branż pokrewnych.
  • Obecność na fitnessowej mapie Szczecina przez 16 lat!
  • Możliwość treningu przez 362 dni w roku – klub jest nieczynny jedynie trzy razy w roku!
  • Największy wybór zajęć fitness, na czterech poziomach zaawansowania!
  • Zawsze aktualna strona internetowa i super aktywny profil na facebbok-u   

 

PROPONUJEMY NASTĘPUJĄCE ROZWIĄZANIA:

  • Reklama wyświetlana w pętli na telebimach umieszczonych w kluczowych miejscach klubu     (5 sztuk)
  • Wizualna reklama  w pomieszczeniach siłowni i salach fitness gdzie przeciętny klient spędza jednorazowo minimum 60 minut średnio trzy razy w tygodniu – bannery, plakaty, rollup-y, grafiki na plexi…
  • Wizualna reklama w szatniach i pomieszczeniach przebieralni – naklejki, plakaty, rollup-y
  • Udział w maratonach, wydarzeniach organizowanych  dla klientów - możliwość zorganizowania eventu, degustacji, pokazu, promocji na terenie klubu.

 

Zapraszamy do współpracy!

Beata Raczkowska 

kom. 572 342 209

biuro@active-mania.pl

facebook