Klub tworzony z sercem

Trening personalny

Trening personalny to indywidualne zajęcia pod okiem specjalisty. Ty określasz swoje potrzeby i oczekiwania dotyczące własnego wyglądu i formy fizycznej, a trener dopasowuje do nich program treningowy, dietę i suplementację. Zyskujesz dzięki temu "szyty na miarę" plan ćwiczeń, pełną uwagę i pomoc instruktora, motywację oraz kontrolę jakości ćwiczeń. Twój trener zadba o to byś się nie nudził, miał wymierne efekty i radość z wysiłku. Twoje zajęcia mogą odbywać się w klubie lub w plenerze, w zależności od aktualnych potrzeb czy warunków pogodowych.


Czego możesz oczekiwać od swojego trenera?
  • Twój trener dostosuje plan treningu do Twoich konkretnych potrzeb i możliwości, zaproponuje optymalny zestaw ćwiczeń i racjonalną dietę.
Twój trener przygotuje plan treningowy tak, by nie wkradła się w niego monotonia i nuda
  • Twój trener będzie czuwał nad prawidłową techniką, bezpieczeństwem i skutecznością wykonywanych ćwiczeń, a w razie potrzeby wyeliminuje błędy
Twój trener odpowie na pytania dotyczące ćwiczeń, odżywiania, aktywnego spędzania czasu
  • Twój trener zmotywuje Ciebie do wysiłku i pomoże maksymalnie wykorzystać każdą minutę przeznaczoną na ćwiczenia
Twój trener sprawi, ze pokochasz aktywność!

Nasi trenerzy

Czajkowska Agnieszka

Tel.: 572 342 208

E-mail: czajkowskaa@icloud.com

Kilka słów od Agnieszki:

Kim jestem?

Skoro mówimy o pracy powinnam powiedzieć, że przede wszystkim jestem trenerem, instruktorem, managerem fitness. Ale dziś powiem, że przede wszystkim jestem matką i świadomą swoich możliwości i potrzeb kobietą. To co robię jest nierozerwalnie związane z moimi doświadczeniami jako człowieka – nie tylko instruktora i trenera ale przede wszystkim osoby otwartej, poszukującej ciągle nowych, lepszych rozwiązań.

Swoją zawodową karierę zaczęłam jako instruktor fitness. Spędzałam na sali wiele godzin każdego dnia, aż do utraty tchu – dziś wiem, że także do utraty własnej tożsamości. Ale takie są prawa młodych, wolnych ludzi. Ciągle się uczyłam nowych rzeczy (to akurat uważam za plus tej sytuacji), wyjeżdżałam, wracałam, kolejny kurs i kolejny, nowe uprawnienia, nowe umiejętności i kolejne godziny spędzone na sali… Późne macierzyństwo, niełatwe, bo naznaczone problemami zdrowotnymi dziecka, utrata własnej kondycji fizycznej i powiedzmy sobie szczerze także dawnej sylwetki, skłoniły mnie do poszukiwań w trochę innym kierunku.  Musiałam zacząć szanować swój czas, bo miałam go niewiele. Zaczęłam zatem poszukiwać rozwiązań „ekonomicznych”, by  jak najlepsze efekty osiągnąć w jak najkrótszym czasie. A to z kolei sprawiło, że nie było innego wyjścia, musiałam zacząć podchodzić do człowieka i jego treningu holistycznie. 

Dziś wiem, że „jestem tym co jem” i że nie trzeba godzinami trenować, aby osiągnąć oczekiwane rezultaty. Wprowadzając zmiany mądrze, krok po kroku, można osiągnąć spektakularne efekty zdrowotne, wizerunkowe i psychiczne – nie tylko dla siebie ale najczęściej także dla całej swojej rodziny. 

Wiem także, choć dla niektórych to pewnie wyświechtana formułka, że szczęśliwa mama to szczęśliwa rodzina.  Trudno czasem pozbyć się wyrzutów sumienia, gdy wydaje się nam,  że „kradniemy czas” naszym dzieciom, by pójść na  trening.  Zdrowy egoizm, harmonia i równowaga, znalezienie siebie samej, danie sobie zgody na zaspokajanie własnych potrzeb to klucz do szczęścia. Po prostu… 

JAK PRACUJĘ?

Holistycznie… Pracując ze mną dotkniesz wielu tematów – zdrowia, odżywiania, higieny snu, swoich potrzeb i motywacji. Wszystko po to by zmiany które w Tobie  zajdą były nie tylko satysfakcjonujące ale przede wszystkim trwałe.

Jeśli chodzi o szczegóły praktyczne – na trening czy konsultacje zapraszam od poniedziałku do piątku w soboty. Resztę czasu poświęcam na inne rzeczy –  rodzinę, dom, szkolenia, przyjemności. Na trening czy spotkanie możesz przyjść ze swoim dzieckiem jeśli jest taka potrzeba. Wiem, że to trochę zdezorganizuje nam pracę, ale rozumiem, że czasem po prostu nie ma innego wyjścia. No i jeszcze jedno – jestem wymagająca – szanuję nasz wspólny czas i Twoje zainwestowane pieniądze. Czy to zaleta czy wada – decyzja należy do Ciebie.

Zapraszam do kontaktu

Agnieszka   

 


Pietrzkiewicz Nicola

Tel.: 791 616 823

E-mail:


Walo Piotr

Tel.: 572 650 372

E-mail: walosik11@o2.pl


Zygadlik Paulina

Tel.: 502 541 414

E-mail: p.zygadlik@onet.pl

Z wykształcenia jestem inżynierem ale już w połowie studiów świtała mi myśl o skręceniu w stronę sportu. Pasja wygrała z rozsądkiem i tak zostałam licencjonowanym trenerem personalnym. Dzięki uprawianiu sportu poznałam swój organizm i zapanowałam nad wieloletnią zmorą – wadą kręgosłupa. Lekarze zachęcali do pójścia pod nóż i wielomiesięcznej rehabilitacji. Dla nastolatki, którą wtedy byłam, to było jak cios – w tak młodym wieku być wyłączoną z jakiejkolwiek normalnej aktywności. Nie poddałam się i ruszyłam na siłownię. Po wielu latach mogę śmiało powiedzieć: było warto. W pracy z podopiecznym przykładam więc ogromną wagę do techniki i bezpieczeństwa. Preferuję trening z wolnymi ciężarami, który wbrew powszechnej opinii nie jest zarezerwowany tylko dla mężczyzn! Nie uciekam też od skakanki, piłek czy kettlebells. Chcę rozwijać się w dziedzinie treningu medycznego i rehabilitacyjnego. Prywatnie mam bzika na punkcie podróży i dobrego jedzenia.

facebook